top of page
מיטל כנען - גן יבנה (22).jpg

Ofer & Rinat

עופר ורינת

בית חלומי בשכונה חדשה, עם מרחבים פתוחים והרבה ירוק מסביב.

את פרויקט בניית בית החלומות של רינת ועופר מדלינסקי בגן יבנה ליוויתי מהיום הראשון. זה קשה לבחור ילד מועדף כשמדברים על סוגי פרויקטים, אבל אין ספק שיש ריגוש מיוחד בפרויקט מהסוג הזה, כשהליווי נעשה כבר משלב התכנון, דרך הבנייה והיסודות ועד הפיניש האחרון של הלבשה ועציצים! השותפות בחבלי הלידה של בית יוצרת חיבור עמוק ואינטימי. עם רינת ועופר החיבור היה כל כך טבעי ומיידי, כך שכבר מהיום הראשון בלטה התחושה המשפחתית והחמה שאפיינה את העבודה איתם לאורך הפרויקט כולו.
הבית של רינת ועופר מלא בילדים, בקרבת הסבים, בליבו של מושב ירוק מלא עצי פרי ואוויר נקי. איך אפשר שלא להרגיש את תחושת המשפחה והקרבה ככה?
בחרנו לבנות את הבית במפלס אחד ורחב. בליבו של הבית חלל ציבורי משותף, חם ומזמין. כזה שמאפשר לכל המשפחה הגדולה לשבת יחדיו. בין אם זה בסלון שכולל מערכת ישיבה עצומה, בפינת הרגיעה מול האח הבוערת או מול שולחן האוכל היפהיפה בלב המטבח.
כאשר הבית מלא בבני משפחה, ישנה חשיבות מיוחדת לפרקטיות וורסטיליות. שמנו דגש על בחירת ריהוט בהתאמה למנעד הגילים הרחב בבית, כך שמצד אחד ישקפו היטב את אופי הדיירים וישמרו לאורך השנים, אך גם יאפשרו שינויים והתאמות בהתאם להתפתחות המשפחה. חדר הרחצה של הילדים כולל זוג כיורים (הסוף למלחמות על הכיור בבוקר!) בעלי ברז מפוצל בו ידית הפתיחה סגירה נמצאת במיקום קרוב לדופן בעוד הברז עצמו נמצא מאחורי הכיור. גם נראות מושלמת גם פרקטיקה מדויקת. פינת האוכל הרחבה, מורכבת משילוב של כיסאות וספסל בהתאמה אישית, כזה שתמיד אפשר להושיב עליו עוד ועוד אורחים שבעים ומרוצים. המטבח כולו פונקציונלי ומונגש לכל באי המטבח, כולל משטח עבודה רחב ואחסון בשפע שמאפשרים הרבה מרחב פעולה במטבח. תכנון נכון ומדויק מאפשר לא רק פרקטיות, אלא גם נראות נקיה ונעימה בהמלך היומיום הסוער.
ואם כבר דיברנו על מושב והרבה כיף משפחתי, אז הדובדבן בעניין זה הוא כמובן הבריכה הצלולה שבחצר. עם נוף ירוק שאינו נגמר, מיני-פרדסים מניבי פרי ושורה ראשונה לשקיעות הכי יפות, איך אפשר לא להעביר שבת שלמה בחברת המשפחה על כיסא נוח וארוחה שבושלה כולה על הגריל? ובמיוחד בשביל הימים הגשומים שבאים, מזל שיש פינת אח חמימה שצופה בדיוק על כל הכיף הזה.
רינת, עופר וכל משפחת מדלינסקי, תודה על ההזדמנות להיות חלק מהמשפחה הגדולה והאהובה שאתם. תהנו ביחד, ואל תשכחו להזמין אותי בסופ"ש השמשי הראשון

מיטל כנען - גן יבנה (27).jpg

ותודה לכל הספקים המוכשרים שלקחו חלק בפרויקט המדהים הזה: 

ריהוט ואקססוריז - נושא כלים,

מטבח - אביבי מטבחים - Avivi kitchens
שטיחים - כרמל פלור דיזיין Carmel Floor Design, נושא כלים,

קרמיקה, חיפויים וריצופים - זהבי עצמון, מיכל נוף, וילונות, טפטים,  ארונות קיר - Riviera ארונות ריביירה, Ari Arbel ,

צבע - NIRLAT- עיצוב צבע השראה נירלט,

פרזול - גולדשטיין תרבות עיצוב - הדף הרשמי,

תאורה - קרן אור, 
📷 צילום - עינת דקל צילום אדריכלות

j.jpg
bottom of page